Fundusz Misyjny – Styczeń 2012

RYbaDzięki Waszej ofiarności Mały Fundusz Misyjny zaczął funkcjonować.
Poniżej pierwsze rozliczenie za miesiąc styczeń 2012.
Niech Bóg błogosławi ofiarodawcom.
I prosimy o kolejne wpłaty w miarę możliwości, bo na Wielki Post 3-4 osobowa grupa ma zaproszenie do Rosji prowadzić serie rekolekcji w paru parafiach, a wcześniej 1 osoba ma jechać służyć na Szkołę do Moskwy i St. Petersburga.
Strona Funduszu: https://sychem.wordpress.com/fundusz-misyjny/

Stan początkowy:          0,00 pln
Wpłacono:    1 050,00 pln
Odsetki na koncie:           0,40 pln
Wydano: 1 000 hrywien =    423,75 pln
Saldo na koniec stycznia 2012:    626,65 pln


A te wydane 1 000 hrywień poszło na 2 wyjazdy:

  • 400 hrywien:  wyjazd na sesje Szkoły do Czortkowa (26-30.01): Krasiłów – Tarnopol (25 hrywien) – Tarnopol – Czortków (75 hr) od osoby no i powrót,  dla 2ch posługujących.
  • 600 hrywien: wyjazd misyjny za Zakarpacie (25.01 do 10.02) –  (Chmielnicki – Lwów – Mukaczewo)  100 hrywień w jedną stronę od osoby no i powrót, 3 osobowa grupa. Koszt w jedną stronę 100 hrywień niby taki sam jak Krasiłów – Czortków, ale tu sprawę ratuje tani pociąg Chmielnicki – Lwów za 28 hrywien. Ogólnie, pociągi są dużo tańsze na Ukrainie niż busiki.

Z ‚funduszu’ rozliczamy ‚duże’ wyjazdy i trochę zaokrąglamy (jak widać), żeby było łatwiej liczyć i zrobić zestawienie nie bawiąc się w drobnice.

1000 hrywien wypłacone z bankomatu = 423,75 pln, kurs wychodzi ~0,424 hrywny za pln, więc strata na wypłacie z bankomatu w porównaniu do kursu średniego z dnia wypłaty (~0,41) niewielka,a jakby uwzględnić kurs sprzedaży/kupna to możliwe że wyjdzie że bankomat nie pobiera żadnej opłaty. Sprawdzę to nastęþnym razem.

ps. jeszcze z misyjnych nowości – ‚grupa Białoruś’ musiała wrócić – takie tam różne problemy, po powrocie część z nich pojechała właśnie za Zakarpacie, a potem czeka na nich wspomniana Rosja!
Grupa Krasiłowska prowadzi/pomaga równolegle na dwóch kursach Alfa i ewangelizuje Krasiłów i okolice chodząc po domach i szkołach.

Reklamy

1 komentarz do “Fundusz Misyjny – Styczeń 2012

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s